Certyfikat Systemu Zarządzania BHP PN-N 18001:2004 - AKTUALNOŚCI - OPTIMUM Sp z o.o.

log

 Z NAMI BUDUJESZ SWÓJ SUKCES 

Przejdź do treści

Menu główne:

Certyfikat Systemu Zarządzania BHP PN-N 18001:2004

OPTIMUM Sp z o.o.
Opublikowany przez w BHP ·
Informujemy, iż w związku z uzyskaniem pozytywnego wyniku procesu certyfikacji w dniu 8 czerwca 2015 roku jednostka certyfikacyjna ISOCERT Sp. z o.o. przyznała Optimum Sp. z o.o. Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Pierwszy uzyskany w tym obszarze certyfikat potwierdził zgodność naszego działania z normą PN-N-18001:2004 w następującym zakresie:
roboty budowlane i instalacyjne: elektryczne, klimatyzacji, wentylacji, sanitarne, automatyki.

Głównym zadaniem Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy jest wspomaganie działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy poprzez określenie wymagań skutecznego i efektywnego systemu zarządzania w oparciu o przepisy prawne, identyfikację zagrożeń i ocenę ryzyka zawodowego.

Poprzez uzyskanie certyfikatu PN-N-18001:2004 spółka OPTIMUM dołączyła do grona przedsiębiorstw, dla których kwestie ochrony zdrowia i życia pracowników i partnerów biznesowych są priorytetowe. Przyznanie certyfikatu umożliwia firmie OPTIMUM realizację projektów dla klientów z sektora działalności przemysłowej o kategorii wysokiego ryzyka takich jak np.: budownictwo, rafinerie ropy czy elektrociepłownie.

Posiadanie certyfikatu na zgodność z wymaganiami normy PN-N-18001:2004 informuje naszych klientów i kontrahentów, że strategia firmy gwarantuje działania mające na celu organizowanie bezpiecznych stanowisk pracy, przez co ma wpływ na pozytywny wizerunek firmy.Wpisy z miesięcy
all rights reserved OPTIMUM Sp z o.o. 2017r.
Partnerzy
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego