Generalne wykonawstwo - OPTIMUM Sp z o.o.

log

 Z NAMI BUDUJESZ SWÓJ SUKCES 

Przejdź do treści

Menu główne:

Generalne wykonawstwo

Oferta
Zakres usług świadczonych przez Optimum sp. z o.o. obejmuje generalne wykonawstwo inwestycji obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz przemysłowo-handlowych.

Zasób wiedzy i doświadczenia zdobytego podczas naszych realizacji pozwolił nam na optymalizację procesów technologicznych, tak aby dzięki ich kumulacji możliwe było uzyskanie efektu skrócenia potrzebnego czasu do realizacji zadania przy zachowaniu wszelkich parametrów jakościowych wykonanego zadania i zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa podczas prowadzonych prac i późniejszej eksploatacji realizowanego obiektu.
zdop04
Nasza karda menadżerska jest doskonale przygotowana do sprostania kompletu wyzwań związanych z zarządzaniem projektem począwszy od koncepcji zadania do uzyskania obiektu o wymaganych parametrach przy spełnieniu wszelkich obowiązujących norm i wykorzystaniu najlepszych dobrych praktyk. W skład wykonywanych prac wchodzi wykonanie szczegółowych planów realizacji zadania inwestycyjnego, koordynacja prac wszystkich podwykonawców i dostarczenie wszelkich niezbędnych rozwiązań technologicznych.
Proces zarządzania dużymi projektami jest zadaniem złożonym i wymagającym nie tylko niezwykłych umiejętności menadżerskich, ale również wsparcia technologicznego zapewnionego dzięki doświadczonej kadrze inżynierów.

Optimum sp. z o.o. posiada duże zaplecze techniczne i szeroką kadrę pracowniczą, pozwalająca w krótkim czasie wykonać zadania na terenie budowy.
Nasze zaangażowanie i rzetelność wykonywanych prac pozwoliła na pozyskanie klientów o stałym charakterze. Wieloletnie zaufanie naszych kontrahentów świadczy o dotrzymywaniu przez nas składanych deklaracji jak również spełnienia wszelkich stawianych nam wymagań. Zadowolenie naszych klientów odzwierciedlają również wystawiane nam opinie w listach referencyjnych, potwierdzających iż Optimum sp. z o.o. jest godnym zaufania partnerem biznesowym.
all rights reserved OPTIMUM Sp z o.o. 2017r.
Partnerzy
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego