Development

Atrakcyjne lokalizacje i dbałość o każdy szczegół

Realizując projekty w Optimum Inwestycje myślimy o rozwiązaniach optymalnych z punktu widzenia przyszłych mieszkańców.

Specjalizujemy się w otoczonych zielenią kameralnych osiedlach, których mieszkańcy mogą cieszyć się ciszą i bliskością przyrody, nie rezygnując przy tym z udogodnień dużego miasta. Wybieramy atrakcyjne lokalizacje, oferujemy wysoki standard realizacji oraz dbałość o ekologiczne i energooszczędne rozwiązania. W przypadku zakupu lokalu na etapie budowy zapewniamy możliwość dostosowania układu domu czy mieszkania do potrzeb właściciela.

Wrobela Residence

Komfortowe apartamenty powstają przy ul. Wrobela w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych oraz w niedalekiej odległości od centrum miasta Krakowa – dzielnicy Podgórze. Nowoczesny i kameralny wielorodzinny budynek składa się z 25 apartamentów, lokalu usługowego oraz garażu podziemnego. Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Więcej szczegółów na stronie inwestycji.

Łanowa Park

Łanowa Park to kompleks 16 budynków w zabudowie szeregowej z prywatnym placem zabaw położonych w zielonej części Krakowa – Skawinie. Inwestycja składa się z 32 funkcjonalnych, nowocześnie zaprojektowanych mieszkań, umożliwiających dostosowanie zaprojektowanych przestrzeni do potrzeb wymagających klientów, więcej informacji na stronie inwestycji.

Balice Park

Zamknięte osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi, bezpieczne i kameralne. Więcej szczegółów na stronie inwestycji.

Laurowa House

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej usytuowane w południkowo-zachodniej części Krakowa. Więcej szczegółów na stronie inwestycji.

Południowa Enklawa

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych na południu Krakowa, więcej informacji na stronie inwestycji.

Budownictwo

W Optimum Inwestycje jesteśmy gotowi i otwarci na współpracę w zakresie wszelkich robót budowlanych.

Dysponujemy szerokim zapleczem technicznym i kadrowym, co pozwala nam oferować pełen zakres usług budowlanych na zasadach inwestora zastępczego lub generalnego wykonawcy. Jako inwestor zastępczy podejmujemy wszelkie czynności, do których zobowiązany jest inwestor w ramach procesu budowlanego. W przypadku generalnego wykonawstwa podejmujemy się kompleksowego zarządzania projektem począwszy od koncepcji po oddanie gotowego obiektu o wymaganych parametrach, spełniającego wszystkie obowiązujące normy.

Przytulisko św. Brata Alberta

Przytulisko św. Brata Alberta dla bezdomnych kobiet w Krakowie

Malborska 64 b

30-646 Kraków