Development

Atrakcyjne lokalizacje i dbałość o każdy szczegół

Realizując projekty w Optimum Inwestycje myślimy o rozwiązaniach optymalnych z punktu widzenia przyszłych mieszkańców.

Specjalizujemy się w otoczonych zielenią kameralnych osiedlach, których mieszkańcy mogą cieszyć się ciszą i bliskością przyrody, nie rezygnując przy tym z udogodnień dużego miasta. Wybieramy atrakcyjne lokalizacje, oferujemy wysoki standard realizacji oraz dbałość o ekologiczne i energooszczędne rozwiązania. W przypadku zakupu lokalu na etapie budowy zapewniamy możliwość dostosowania układu domu czy mieszkania do potrzeb właściciela.

Południowa Enklawa

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych na południu Krakowa, więcej informacji na stronie inwestycji.

Laurowa House

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej usytuowane w południkowo-zachodniej części Krakowa. Więcej szczegółów na stronie inwestycji.

Balice Park

Zamknięte osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi, bezpieczne i kameralne. Więcej szczegółów na stronie inwestycji.

Łanowa Park

Łanowa Park to kompleks 16 budynków w zabudowie szeregowej z prywatnym placem zabaw położonych w zielonej części Krakowa – Skawinie. Inwestycja składa się z 32 funkcjonalnych, nowocześnie zaprojektowanych mieszkań, umożliwiających dostosowanie zaprojektowanych przestrzeni do potrzeb wymagających klientów, więcej informacji na stronie inwestycji.

Budownictwo

W Optimum Inwestycje jesteśmy gotowi i otwarci na współpracę w zakresie wszelkich robót budowlanych.

Dysponujemy szerokim zapleczem technicznym i kadrowym, co pozwala nam oferować pełen zakres usług budowlanych na zasadach inwestora zastępczego lub generalnego wykonawcy. Jako inwestor zastępczy podejmujemy wszelkie czynności, do których zobowiązany jest inwestor w ramach procesu budowlanego. W przypadku generalnego wykonawstwa podejmujemy się kompleksowego zarządzania projektem począwszy od koncepcji po oddanie gotowego obiektu o wymaganych parametrach, spełniającego wszystkie obowiązujące normy.

Przytulisko św. Brata Alberta

Przytulisko św. Brata Alberta dla bezdomnych kobiet w Krakowie

Malborska 64 b

30-646 Kraków