Ventures

Współudział w projektach biznesowych

Wiele innowacyjnych pomysłów biznesowych potrzebuje inwestora, staramy się sprostać temu wyzwaniu.

Optimum Grupa przez lata obecności na rynku gromadziła wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam ocenić, czy dany pomysł ma potencjał rynkowy oraz jaka strategia rozwoju będzie najkorzystniejsza.Jesteśmy otwarci na współpracę, nie tylko inwestujemy w ciekawe przedsięwzięcia, ale chętnie dzielimy się doświadczeniem biznesowym. Zachęcamy zainteresowanych przedsiębiorców do kontaktu.

TOREN S.A.

Optimum Grupa jest udziałowcem Toren S.A. – spółki aktywnie działającej na rynku OZE, upowszechniającej nowoczesne rozwiązania dotyczące biomasy i jej energetycznego wykorzystania. Toren S.A. jest jednym z liderów w dziedzinie rozwiązań technologicznych i inżynierskich w zakresie przetwórstwa biomasy oraz właścicielem patentów na tym polu.

Biogazownia Rzeczyce

Świadomość wyzwań stojących przed energetyką w Polsce skłoniła nas do zainteresowania się OZE i zagadnieniami związanymi z biogazowniami. Wejście jako partner w inwestycję w Rzeczycach, wspólnie z Toren S.A., było dla Optimum Grupy decyzją naturalną.

ELMEGA Sp. z o.o.

W 2017 roku, aby podnieść konkurencyjność i ugruntować swoja pozycje na rynku Optimum Sp. z o.o. nabyła 50% udziałów w spółce ELMEGA, która w latach 2004 -2018 działała jako konsorcjum hurtowni elektrycznych.Obecnie działa jako Elmega Sp. z o.o., planujemy poszerzyć profil jej działalności.

Współpraca

Optimum Grupa to doświadczenie i odważne spojrzenie w przyszłość, umiemy wprowadzać w życie pomysły biznesowe, szukamy ich i nie boimy się innowacji na każdym polu.

Firmy i osoby indywidualne poszukujące inwestora dla swoich projektów biznesowych zachęcamy do kontaktu. Na Państwa pytania odpowie Marcin Musiał, członek zarządu Optimum Grupy koordynujący dział Ventures.

Marcin Musiał: +48 664 441 047 | m.musial@optimumgrupa.pl